Acro Challenge

2019
Eesti parimad akrobaadid, kelle karmiks kohtunikuks võid olla just sina, juhuslik möödakõndija, esitavad üksteisele väljakutse vabas õhus.
Akrobaatika Kool korraldab iga aasta sportakrobaatika võistlusi, kus selguvad parimad akrobaadid erinevates vanuseklassides ja kategooriates. Juba kahel korral eelnevatel aastatel on Akrobaatika Kool võtnud eesmärgiks traditsioonilistest piiridest üle astuda ja võistlused hallist treeningsaalist uude keskkonda viia. Proovida, mis saab ühest spordivõistlusest, kui publikuks ei ole 200 lapsevanemat ja spordihuvilist vaid iga juhuslik möödakõndija, tegevus toimub vabas õhus ja kohtunike hindamisest on tehtud etteaste. Miks mitte üllatada ühiskonda noorte akrobaatidega 14x14 meetrilisel spordiplatsil keset Tallinna Vanalinna, kinnitades, et kõik on võimalik ja sporti saab teha, ükskõik millist, ükskõik kus. Vanalinnas tuleb esitamisele sportakrobaatika 1. Eesti Meistrivõistluste finaal. Võistlusse astuvad sportlased Eesti akrobaatikaklubidest PartnerAkro, Tirel, Piruett ja Akrobaatika Kool.

Korraldab: MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus
Toetavad: Tallinna Vanalinna Päevad, Tallinna Kesklinna Valitsus, Akrobaatika Kool, Eesti Võimlemisliit, OÜ Jimmy, OÜ Trumm, Trikivabrik, Lilleäri Kastekann

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Mina! Mina! Mina!

Järgmine

Luba, et lendad!

Jaga seda artiklit