Holstre maalaager 2023

Holstre I

14. - 19. juuli 2023

Rühmadele: Volfram, Plii, Argentum, Nikkel, Heelium, Titaan, Räni, Naatrium, Liitium, Seleen

OMAtsirkuse Holstre maalaagrid on nendele lastele, kellel on selle suve jooksul linnalaagritest veel väheks jäänud. Holstre laagris saab osaleda AINULT siis kui laps on osa võtnud ka ühest OMAtsirkuse linnalaagrist. Sel korral Holstres pöörame suurt tähelepanu nii jõu kui ka loovuse arendamisele läbi tsirkuse ja akrobaatika trennide. Teeme õhuakrobaatikat, žongleerime, sõidame monoratastega, õpime käte peal seisma ja õhkrajal hüppama.

Laagri hind kiiretele registreerijatele on Tallinna lastele 325€ / teistele 345€ (hind ei sisalda transporti).
Registreerides alates 1. juuni on hind Tallinna lastele 395€ / 415€ (hind ei sisalda transporti).
Transport Holstresse ja tagasi 25€ (kui teenusepakkuja ei tõsta hinda).

Registreerimiseks palun saatke kiri: laager@omatsirkus.ee
Kohtade arv on piiratud! Laagris annab trenne 5 treenerit ja kokku võtame vastu kuni maksimaalselt 50 last. Koht Holstre laagrisse on tagatud kui olete tasunud arve alusel ettemaksu vastavalt 125€/145€ või 195€/215€.


Holstre II

19. - 28. juuli 2023

Rühmadele: Tsirkoonium, Alumiinium, Kroom, Volfram (ainult treeneri soovitusel)

Holstre laagris saab osaleda AINULT siis kui Tsirkooniumi laps on osalenud Beastmode’i laagris või löönud kaasa mõnes muus linnalaagris/ suvistel treeningutel. Võistlusrühma lastel on kohustuslik treeninglaager augustis (14. - 30.08). Täpse treeningute graafiku saadame kõikidele võistlusrühmade lastevanematele hiljemalt aprilli lõpus.
Sel korral Holstres teeme ettevalmistusi juba OMAtsirkuse 25. juubeli etenduseks. Sportlastega teeme ettevalmistusi uueks algavaks hooajaks (Open Tallinn 2023 septembris ja Euroopa MV oktoobris). Kindlasti on treeningplaanis ka klassika ja spetsiaalkehalise ettevalmistuse treeningud (jõud).

Laagri hind kiiretele registreerijatele on Tallinna lastele 475€ / teistele 505€ (hind ei sisalda transporti).
Registreerides alates 1. juuni on hind 515€ / 545€ (hind ei sisalda transporti).
Transport Holstresse ja tagasi 25€ (kui teenusepakkuja ei tõsta hinda).

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.ee
Kohtade arv on piiratud! Laagris annab trenne 5 treenerit ja kokku võtame vastu kuni maksimaalselt 50 last. Koht Holstre laagrisse on tagatud kui olete tasunud arve alusel ettemaks vastavalt 175€/205€ või 215€/245€.
Holstre "Santlaager"

(täiskasvanutele)
20. - 23. juuli 2023

Holstre laager on väike rännak tagasi lapsepõlve. Mäletate seda kui õpetaja või laagrikasvataja kutsus su sööma, ütles sulle, mis kell on trenn või tegevus ja sinul polnud muud muret kui panna juuksed patsi, trenniriided selga ja ilmuda trenni õigel ajal?! Nii see OMAtsirkuse "Santlaagris" on. Selle vahega, et kui jonnite, siis keegi ei helista teie emale! Treenerid on ägedad ja noored ning peamiseks mõjutusvahendiks on positiivne eeskuju ja ellusuhtumine.
Laagris teeme akrobaatikat maas ja õhus. Treeningkavas on ka klassika trenn, kus sirutame, arendame liikuvust ning painduvust ja seda kõike kauni muusika saatel. Lisaks on žongleerimine ja kindlasti teeme ka jõudu. Õhkrajal hüppame üles-alla ja soovi korral ka kukerpalle ning saltosid. Muidugi on kavas ka kõik muud laagritegevused nagu suplus, hommikujooks, ööhäire jne.

Laagri hind kiiretele registreerijatele on 295€.
Registreerides alates 1. juunist on hind 335€.

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.ee
Koht Santlaagrisse on tagatud kui olete tasunud arve alusel ettemaksu vastavalt 195€ või 235€.