Linnalaagrid 2022


OMAtsirkuse linnalaagrid on mõeldud 6 - 12 aastastele poistele ja tüdrukutele.

13. - 17. juuni 2022
Rühmadele: Plii, Räni, Aurum, Vesinik, Astaat, Seleen

4. - 8. juuli 2022
Rühmadele: Nikkel, Hapnik, Titaan, Liitium

8. - 12. august 2022
Rühmadele: Plii, Räni, Aurum, Vesinik, Seleen, Nikkel, Hapnik, Titaan, Liitium


Soovitame rühmadele erinevaid linnalaagreid, et sõbrad saaksid koos trikitada ka suvel. Kui teile sobib ajaliselt teine laager (kus teie rühma pole märgitud), siis olete vägagi oodatud!

OMAtsirkuse linnalaagrisse ootame tsirkuse ja akrobaatika huvilisi poisse ja tüdrukuid. Trennides õpime pea- ja kätepeal seise üksi ja koos sõbraga, tasakaalu treenime maas, tasakaalulaual ja partneri õlgadel seistes. Hüppeid (saltosi ja fläkke) harjutame batuudil, õhk rajal ja trampetil. Lisaks žongleerime, keerutame hula, sõidame monorattaga. Õhuakrobaatika trikke sooritatakse köiel, trapetsil ja kangal. Iga päev on laagrilistel ka tantsutund. Kõike seda tehes arendame jõudu, painduvust, osavust, õpime end kokku võtma ja keskenduma, koos partneri/sõbraga koostööd, usaldama teisi ja pakkuma tuge. Laagri viimaseks päevaks valmivad väikesed etteasted. Kindlasti soovime ka vanematele näidata, mis laagris õpitud!

Lapsed treenivad OMAtsirkuse treenerite ning artistide käe all. Lapsed jagatakse tegevuste/treeningute ajaks vastavalt vanusele ja oskustele rühmadesse. Laager on lõbus ja täis väljakutseid lastele, kes juba käivad trennis kui ka lastele, kes esmakordselt tulevad tsirkuse ja akrobaatika maailma avastama.

Laagripäevad on arendavad ja lõbusad, arendame musklit kui loovust, õpime "koostegutsemise kunsti" ja sõbra märkamist, kui ka keskendumist oma keha ja mõtete kuulamisele/jälgimisele.

Kui ilm võimaldab, viime osad treeningud läbi õues. Olenemata ilmast läheme lõuna ajal sööma. Kindlasti on laagris oluline osa ka puhkehetkel.


Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul kell 9.00 - 10.00. Kell 10.00 alustame treeningutega. Keskpäeval sööme lõunat ja puhkame veidi. Vanemaid ootame lastele järele kell 17.00 - 17.30.Laagri hind kiirematele on 165€, alates 1. juunist 175€. 

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.ee