Linnalaagrid 2023

OMAtsirkuse linnalaagrid on mõeldud 6 - 13 aastastele poistele ja tüdrukutele.

Soovitame rühmadele erinevaid linnalaagreid, et sõbrad saaksid koos trikitada ka suvel. Kui teile sobib ajaliselt teine laager (kus teie rühma pole märgitud), siis olete teile sobivasse laagrisse vägagi oodatud!

Lapsed treenivad OMAtsirkuse treenerite ning artistide käe all. Lapsed jagatakse tegevuste/treeningute ajaks vastavalt vanusele ja oskustele rühmadesse. Laager on lõbus ja täis väljakutseid lastele, kes juba käivad trennis kui ka lastele, kes esmakordselt tulevad tsirkuse ja akrobaatika maailma avastama.

OMAtsirkuse linnalaagrisse ootame tsirkuse ja akrobaatika huvilisi poisse ja tüdrukuid. Trennides õpime pea- ja kätepeal seise üksi ja koos sõbraga, tasakaalu treenime maas, tasakaalulaual ja partneri õlgadel seistes. Hüppeid (saltosid ja fläkke) harjutame batuudil, õhk rajal ja trampetil. Lisaks žongleerime, keerutame hula, sõidame monorattaga. Õhuakrobaatika trikke sooritatakse köiel, trapetsil ja kangal. Kõike seda tehes arendame jõudu, painduvust, osavust, õpime end kokku võtma ja keskenduma, koos partneri/sõbraga koostööd tegema, usaldama teisi ja pakkuma tuge. Laagri viimaseks päevaks valmivad väikesed etteasted. Kindlasti soovime ka vanematele näidata, mis laagris õpitud!

Laagripäevad on arendavad ja lõbusad, arendame musklit kui loovust, õpime "koostegutsemise kunsti" ja sõbra märkamist, kui ka keskendumist oma keha ja mõtete kuulamisele/jälgimisele.

Kui ilm võimaldab, viime osad treeningud läbi õues. Olenemata ilmast läheme lõuna ajal sööma. Kindlasti on laagris oluline osa ka puhkehetkel.12. - 16. juuni 2023

Rühmadele: Plii, Räni, Aurum, Vesinik, Süsinik, Seleen

Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul kell 9.00 - 10.00. Kell 10.00 alustame treeningutega. Keskpäeval sööme lõunat ja puhkame veidi. Vanemaid ootame lastele järele kell 16.00 - 17.00.

Laagri hind sisaldab treeninguid, lõunasööki ja vaba aja tegevusi.
Laagri hind kiirematele on 180€ ja alates 1. maist 205€.

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.ee3. - 7. juuli 2023

Rühmadele: Nikkel, Argentum, Heelium, Naatrium, Hapnik, Titaan, Liitium

Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul kell 9.00 - 10.00. Kell 10.00 alustame treeningutega. Keskpäeval sööme lõunat ja puhkame veidi. Vanemaid ootame lastele järele kell 17.00 - 17.30.

Laagri hind sisaldab treeninguid, lõunasööki ja vaba aja tegevusi.
Laagri hind kiirematele on 180€ ja alates 1. juunist 205€.

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.ee7. - 11. august 2023

Rühmadele: Plii, Räni, Aurum, Vesinik, Süsinik, Seleen, Nikkel, Argentum, Heelium, Naatrium, Hapnik, Titaan, Liitium

Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul kell 9.00 - 10.00. Kell 10.00 alustame treeningutega. Keskpäeval sööme lõunat ja puhkame veidi. Vanemaid ootame lastele järele kell 17.00 - 17.30.

Laagri hind sisaldab treeninguid, lõunasööki ja vaba aja tegevusi.
Laagri hind kiirematele on 180€ ja alates 1. juulist 205€.

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.eeLinnaruumi projekt 2023


3. - 6. juuli 2023
Vanusele 12+
Rühmadele: Naatrium, Tsirkoonium, Heelium
NB! Laagrisse on ainult 25 kohta!

"Beastmode" linnalaagrit viib läbi treener Matthias. Iga päev on akrobaatika/tsirkuse treening OMAsaalis, mõnus lõunapaus ja päeva lõpus pannakse end linnaruumis esinemissituatsiooni. Õhtul analüüsitakse päevasündmusi ja vastavalt pannakse ühiselt paika ka uue päeva plaan. Viimasel õhtul esinetakse linnarahvale laagris õpituga.

Laagri hind kiirematele on 165€ alates 1. juunist 180€.
Laagri hind sisaldab treeninguid, lõunasööki, vaba aja tegevusi.

Registreerimiseks palun saada kiri: laager@omatsirkus.ee