Pidu OMAsaalis


Helista või kirjuta OMAtsirkuse kontorisse ja lepi sobilik peo kuupäev kokku! Seejärel pane kirja kõik oma soovid pidu@omatsirkus.ee ja oota broneeringu kinnitust. Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub e-maili teel.


→ Vaata! Videoklipp sünnipäevapeost OMAsaalisPidu OMAtsirkuses - Kopli 25, 2. korrus

Igaüks saab panna end tsirkuses proovile, sellel erialal millest tema unistanud on! Õhuakrobaatika kangastel ja trapetsitel, žongleerimine pallide ja kurikatega, akrobaatilised hüpped õhkrajal ja trampetil, sõit üherattalisel ja palju muud!

Pakume tsirkusesaali kasutust 2h koos tsirkusetreeneriga, kes õpetab erinevaid tsirkusežanreid. Saali nurgas on pidulistel ka võimalus katta sünnipäevalaud hea ja paremaga, mis on endal kaasa võetud. Meie käest saab laenutada kausse/vaagnaid, veekanne, tordinuga, veekeedukannu ja kohvi tegemiseks presskannu.
 


Hinnad

Kuni 15 külalist (1 treener) hind 325€
16 - 20 külalist (2 treenerit) hind 405€
21 - 25 külalist (2-3 treenerit) hind 495€
Kui sa ootad rohkem kui 26 külalist, siis võta ühendust ja lepime hinnas ja tegevustes kokku!

Lisa 30 minutit:
Kuni 15 külalist 65€
16 - 24 külalist 95€
25 - 35 külalist 125€

Kui soovite 2,5 - 3 tunnist pidu, soovitame lisaks võtta numbrikontserdi.Lisaks saab tellida

Numbrikontsert 10-15 minutit - 335€
Esitame repertuaaris olevaid tsirkuse etteasteid.Broneerimine

Helista või kirjuta OMAtsirkuse kontorisse ja lepi sobilik peo kuupäev kokku! Seejärel pane kirja kõik oma soovid pidu@omatsirkus.ee ja oota broneeringu kinnitust. Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub e-maili teel.

2 nädalat enne peo toimumist kinnitame peo suuruse ja hinna! Kui teil tuleb siiski vähem külalisi, aga te teavitate seda vähem kui 2 nädalat ette, tuleb teil tasuda siiski tellitud peo suuruse järgi ka vastav hind.

Koos broneeringu kinnituse saamisega e-mailile saadetakse teile ka ettemaksu arve (summale 150€). Ettemaksu tähtajaks mittemaksmisel broneering tühistatakse.

NÄIDE:
Saaja: AkroKoda OÜ
Arveldusarve: Swedbank EE812200221058279976
Selgitus: 21. veebruar kell 13.00 - 15.00, Kai Kullerkupp


Ülejäänud osa palume tasuda kohapeal sularahas.

Juhul kui Te soovite broneeringut tühistada vähem kui 2 nädalat enne ürituse toimumist, siis ettemaksu Teile ei tagastata. Samas pakume vabade aegade olemasolul asendusaega. Asendusaeg tuleb ära kasutada kahe kuu jooksul alates ärajäänud ürituse kuupäevast. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Kaks nädalat enne peo toimumist kinnitame peo suuruse ja hinna ning peo eest tuleb tasuda täies mahus ka siis kui külalisi tuleb vähem! Kui külalisi tuleb rohkem kui kokku lepitud saab kohapeal maksta lisaks 95€.

Kohapeal on võimalik tasuda AINULT SULARAHAS, kaardimakseid ei ole võimalik teostada.

PS! Hinnad kehtivad eraklientidele. Firmadele küsi hinnapakkumist (etendused, jõulupidu koos etenduse ja jõuluvanaga, akrobaatika ja tsirkuse töötoad, artistid ja akrobaadid firmapeole jm).
Rohkem infot

Heidi Kann
pidu@omatsirkus.ee
+372 5152159